Divadelní sezónu jsme ukončili muzikálem Popelka

Naše škola pořádá pro děti každoročně Výpravy za divadlem do Městského divadla ve Zlíně. V rámci Předplatného nejmenšího diváka mohou zájemci z řad dětí prvního stupně vidět čtyři odpolední představení. V letošním školním roce jsme jako první navštívili představení Obušku, z pytle ven, se kterým do Zlína přijeli herci Divadla Julie Jurištové z Prahy. Následovalo představení Městského divadla ve Zlíně Tučňáci na arše. Třetí v pořadí byla pohádka Jája a Pája divadla Radost z Brna. A na závěr nás čekala pohádka Popelka, kterou dětem zahráli herci Slezského divadla v Opavě. Tato známá pohádka byla přepracována do moderní muzikálové podoby a takto zpracovaný příběh všechny diváky velmi zaujal. Děti mohly obdivovat bohaté kulisy, nádherné kostýmy a samotné zpracování, kdy sálem zaznívaly nejrůznější písničky. Všechna představení měla velký úspěch, dětem se velmi líbila a už teď se těšíme na to, co pro nás divadlo ve Zlíně přichystá v dalším školním roce.