Projekt ABECEDA PENĚZ zakončili páťáci vánočními jarmarkyV pondělí 3. 12. 2018 a v úterý 4. 12. 2018 děti z V. A a V. B zrealizovaly vánoční jarmarky v prostorách České spořitelny. Páťáci byli zapojeni do projektu ABECEDA PENĚZ, který si klade za úkol vzdělávat děti v oblasti finanční gramotnosti. Žáci měli během dvou měsíců vymyslet podnikatelský plán, název firmy, zvolit si ředitele firmy, bankéře, realizovat výrobu, vytvořit pozvánky a vše zakončit jarmarkem, na kterém své výrobky budou prodávat. Naše projektové firmy VÁNOČNÍ OBCHŮDEK U PÁŤÁKŮ dětí z V. A a VÁNOČNÍ SPOŘÍLCI dětí z V. B vše zvládly na jedničku a všichni si za realizaci jarmarku zaslouží velkou pochvalu. Děkujeme všem, kteří malým podnikatelům pomohli a přišli je na jarmark do České spořitelny podpořit.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.