Školička pro předškoláky proběhla v příjemné atmosféřeVe středu 7. 11. 2018 přišli do naší školy budoucí prvňáčci se svými rodiči, aby se zúčastnili první Školičky pro předškoláky. Děti byly plné očekávání a možná i malých obav, co je v novém prostředí čeká. V devíti třídách na pavilonu prvního stupně na ně čekaly nejrůznější úkoly, za jejichž splnění získávali razítka. Malí předškoláci si hravou formou procvičili grafomotoriku, poznávali písničky, písmena, geometrické tvary, trénovali zrakovou paměť, poznávali předměty hmatem, skládali domino a vyrobili si pohádkového Večerníčka. Hravou a nenásilnou formou se tak seznámili s prostředím naší školy. Odpoledne se vydařilo, děti odcházely domů s úsměvem a malou odměnou za jejich snažení.

Děkujeme všem za příjemné setkání a těšíme se na další Školičku pro předškoláky, která se bude konat 23. 1. 2019.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.