Veselé zoubky v I. A a I. BV pátek 2. 3. proběhl v prvních třídách preventivní program Veselé zoubky. Děti se nejprve prostřednictvím krátkého příběhu Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek  seznámily s obsahem hodiny. Poté děti pracovaly na interaktivní tabuli a postupně se seznamovaly s tím, jak zoubky vypadají, rostou, k čemu je máme, co je zubní kaz a jak mu správnou péči předcházet. Nakonec si své vědomosti ověřily v pracovním listu. Za splněné úkoly dostal každý balíček s překvapením. Děti v něm našly zubní kartáček a pastu, přesýpací hodiny, žvýkačky bez cukru a nálepku do koupelny se správným postupem čištění zubů. Určitě to nebyla poslední hodina, ve které jsme se tomuto tématu věnovali. Využijeme rádi i knihu Proč vlk šišlal, kterou jsme dostali od paní Viery Štefaníkové, zubní lékařky a za kterou moc děkujeme.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.