Dopravní výchova ve IV. BV pátek 25. 10. zažili žáci IV. B výuku na Dětském dopravním hřišti v Kroměříži. V teoretické části svou pozornost zaměřili na základní vybavení kol, dopravní značky, nejrůznější dopravní situace a samozřejmě bezpečnost v dopravě. Mluvili jsme i o správném seřízení a nasazení cyklistické helmy. Všechno, co budou žáci potřebovat k úspěšnému zvládnutí dopravní výchovy, která je tento školní rok čeká, najdou spolu s rodiči na internetových stránkách BESIP. Aby žáci získali Průkaz mladého cyklisty, musí také dobře ovládat jízdu na kole. Proto si v druhé části výuky pod dozorem policistů vyzkoušeli jízdu na kole a dopravní situace řešili prakticky. V závěrečné části si každý účastník vyzkoušel svou šikovnost při ovládání kola. Dopravní výchova tímto u čtvrťáků nekončí. Už teď se mohou těšit na zimní a jarní část.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.