Hurá za zvířátkyDne 4. října byla pro žáky vyhlášena vědomostní soutěž Hurá za zvířátky. A proč zrovna v tento den? Protože slavíme Mezinárodní den zvířat. Letošní ročník prověřoval znalosti soutěžících z oblasti hmyzu. Na chodbách školy byly rozmístěny záludné otázky, obrázky, slovní hříčky a preparované druhy hmyzu. Žáci si o přestávkách vyhledávali informace a prověřovali své znalosti především z prvouky, přírodovědy a přírodopisu. K nejlepším řešitelům na I. stupni patřili Martina Navrátilová, Kamila Dobešová (obě ze IV.B) a Nikola Machalová (ze III.B), na II. stupni Adam Marčonek, Martin Křepelka a Daniel Komínek (všichni z VIII. třídy). Ocenění žáci získali diplom, volnou vstupenku do Muzea Kroměřížska, dřevěnou magnetku a živou strašilku. A právě ta byla asi největším překvapením. Proto přejeme všem novým mladým chovatelům, ať se jim v péči o zvířátko daří.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.