Mezi námi jsou samí správní kluciIII. ročník soutěže „Správný kluk“ vypukl jednoho slunného červnové odpoledne na školním hřišti. Všichni chlapci školní družiny byli odhodláni dokázat nám, že tento titul si zaslouží právě oni. A co by měl umět správný kluk? Třeba by se měl umět postavit k hokejce, správně mířit na terč, vyznat se v Morseově abecedě, poznat druhy aut, poskládat papírovou vlaštovku podle návodu, porazit své soupeře v páce. Tyto a mnohé jiné disciplíny museli splnit všichni hoši. A jak toto zápolení dopadlo? Titul „Správný kluk“ si odnesl za III. ročníky David Maresch, za II. ročníky Štěpán Pálka a za I. ročníky Michal Dočkal. Tito kluci se ke všem soutěžním disciplínám postavili čelem, se zápalem a vybojovali si nejvyšší počet bodů.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.