Návštěva I. A v MŠ ŠtěchoviceV pondělí 3. června navštívily děti z I. A mateřskou školu Mánesova ve Štěchovicích. Byl to velmi příjemně strávený čas, ve kterém si školáci zavzpomínali na dobu, kdy do mateřské školy chodili. Mnozí z nich se tak ve známém prostředí setkali se svými učitelkami a mohli si připomenout společně strávené roky. Děti ze školky kamarádům zazpívaly a protože některé písničky uměli všichni, byl za chvíli koberec ve třídě plný tanečníků a zpěváků. Kdo patří do školky a kdo do školy se dalo poznat snad jen podle velikosti. Pak čekala děti zahrada, kde se mohly proběhnout po trávě, vylézt na kopeček, hrát si v chaloupce, točit se na kolotoči, zajezdit si na koloběžce, pohoupat se na houpačce a ve stínu byla připravena pro každého, kdo měl žízeň, ovocná šťáva. Školáci by vydrželi takové „vyučování“ ještě dlouho, ale všechno má svůj konec. Tak ještě společnou fotku a zase zpátky do školy. Děkujeme paním učitelkám Mgr. Haně Soukupové a Marii Skopalové a také paní Lence Šušlíkové za srdečné přijetí a za připravený program, který jsme si opravdu užili.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.