Podzim jsme přivítali podzimními drakyJedna z typických podzimních radovánek je pouštění draků. Proto jsme se rozhodli, že si navodíme i u nás ve škole „dračí atmosféru“, a to doma vyrobenými draky. Sešla se nám spousta originálních nápadů, a to nejen draci papíroví, ale i z přírodnin, polystyrenu či jiného materiálu. Nejvíce naši dětskou porotu upoutal polystyrenový drak inspirovaný pohádkou Jak vycvičit draka – Aleny Mezuliáníkové (I. třída). II. místo získal drak s prasátkem Pepinou – Emy Hýskové (II.A) a III. místo si vysloužil drak vyrobený z přírodnin – Nely Zavadilové (II.A). Všem zúčastněným děkujeme za inspiraci, která se dětem bude hodit třeba v příštím roce. Poděkování patří i rodičům, kteří se společně s dětmi do této soutěže zapojili.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.