Předání výtěžku dětské finanční sbírkyI letos se Žákovský parlament rozhodl podpořit dobrou věc a uspořádal sbírku pro Městský útulek Čápka. Přesto, že nás to stálo hodně času, nakonec celý projekt přinesl své ovoce díky přispění žáků naší školy. Ve čtvrtek 27. června se třída III. B vydala kroměřížskými uličkami směrem k psímu útulku Čápka, kde je čekal velmi důležitý úkol – předání výtěžku dětské finanční sbírky v podobě darovací listiny ve výši 6.097,- Kč, dále pak nechyběly různé pamlsky, hračky a jiné drobnosti pro tyto opuštěné pejsky. Každý z pejsků nás přivítal po svém. Jeden štěkotem, jiný vrtěním ocasu, další nedočkavým pobíháním u okraje kotce. Útulkem nás provedla paní ošetřovatelka, která nám pejsky představila a pověděla nám o jejich životě a potřebách. Žáci si celý útulek měli možnost prohlédnut, dozvěděli se také například, jak útulek funguje. Jednoho z pejsků jsme si s radostí vyvenčili a přejeme jemu i všem ostatním, aby brzy našli svou adoptivní rodinu.

Za pejsky děkujeme všem, kteří do sbírky přispěli.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.