Příběh Podzámecké zahrady



V úterý 28. 5. jsme se vydali, třída II. B, do Podzámecké zahrady. Naše cesta začala již u školy, kde na nás čekala paní Poková, která nás měla seznámit s příběhem Podzámecké zahrady. Zahrada v průběhu času měnila svou podobu. Kdysi dávno se využívala nejen na okrasu, ale také na užitek. Pěstovaly se na ní ovocné stromy a byly tam i zeleninové záhony. My jsme nejen poslouchali a poznávali nové rostliny, ale také jsme plnili zajímavé úkoly. Tvořili jsme pomocí lan záhon, který jsme vysazovali zeleninou, květinami a ovocnými stromy z papíru. Nebo jsme si hráli na odraz v zrcadle, ve skupinách jsme vytvářeli obrazce pro výzdobu zahrady. U všech úkolů jsme se pobavili a něco nového naučili. Teď jsme moc rádi, že jsme naši návštěvu nezrušili, protože počasí nám moc nepřálo a na závěr jsme i trochu zmokli. Děkujeme za pěkný dopolední program.



K této aktualitě není možno přidávat komentáře.