Školní družina v království kaméliíMnohé děti školní družiny vědí, že kamélie je asijská květina dorůstající až do rozměrů stromu, protože každý rok využíváme možnosti navštívit jejich nádhernou výstavu. Letošní rok nesla název Kamélie mezi živly, a jak jsme se mohli dočíst, těmito živly jsou myšleny: oheň, voda, dřevo, kov a země. Tato pětice prvků je ve vzájemném vztahu, ovlivňují se a jejich nerovnováha se projeví na našem zdraví. Mohli jsme obdivovat nejen tuto královnu květin, ale i jiné většinou jarní kvetoucí rostliny, které byly ve skleníku naaranžované. Dětem se nejvíce líbil kouzelný gong, do kterého mohly uhodit a přitom si něco přát. Jestli se jim jejich nevyřčené přání splní, ukáže čas. A jak už bývá zvykem, mohly si děti pro své maminky nakoupit krásně kvetoucí primulky různých barev, které přišly vhod, neboť všechny ženy slavily svůj svátek.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.