Stezka v oblacích12. června 2019 vyrazili žáci VIII. B a IX. třídy na celodenní výlet na Dolní Moravu. Dopoledne strávili deváťáci v lanovém centru, kde si otestovali svou zdatnost i odvahu při překonávání některých překážek. Nicméně se celou dobu vzájemně povzbuzovali a radili si, takže se všichni dostali bezpečně do cíle své trasy. Osmáci prožili dopoledne s Sherlockem Holmesem. Při zábavné kolektivní hře hledali viníka krádeže. V rámci aktivit si vyzkoušeli spolupráci, orientaci v prostoru, rychlost, vizuální paměť a komunikační dovednosti. Jestli viníka našli správně se ukáže až u soudu. Poté se všichni společně svezli lanovkou nahoru ke Stezce v oblacích, která se nachází v nadmořské výšce 1116 m. Z ní se nám naskytly výhledy na celý masiv Kralického Sněžníku a v dálce i na hřeben Jeseníků. Pro některé byl adrenalinový i samotný výstup nahoru s podporou velmi silného větru. Odvážnější z nás prolezli hustou sítí spojující jednotlivá patra lávky nebo zapózovali na tzv. kapce, což je síť na samotném vrcholu stezky. Ale ti úplně nejodvážnější si zkrátili zpáteční cestu po sto metrů dlouhém tobogánu s několika klopenými zatáčkami. Nakonec jsme se přesunuli k bobové dráze, kde jsme celý výlet zakončili.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.