Získali jsme 2. místo v krajském kole dopravní soutěže Mladých cyklistůV pátek 7. června se konalo krajské kolo dopravní soutěže Mladých cyklistů, které proběhlo na dopravním hřišti ve Zlíně – Malenovicích. Hlavním organizátorem soutěže je Ministerstvo dopravy  a  Besip. Do soutěže byli přihlášeni vítězové okresních kol. Soutěž zahrnovala 5 disciplín: 1. Pravidla provozu na pozemních komunikacích teoretická část (test). 2. Pravidla provozu na pozemních komunikacích – praktická část (jízda po DDH). 3. Jízda zručnosti na kole. 4. Zásady poskytování první pomoci. 5. Práce s mapou. Žáci naší školy opět předvedli své znalosti a dovednosti, kterými si vybojovali druhé místo. Reprezentanti naší školy byli žáci pátého a čtvrtého ročníku: Ema Vondrušková, Barbora Stoklasová, Tomáš Páník a David Matušínský. Všem jmenovaným děkujeme za přípravu, , reprezentaci školy a aktivitu.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.