Informace o zavedení školních spojůVážení zákonní zástupci,

od integrované dopravy Zlínského kraje jsme obdrželi informaci, že od 23. 11. 2020 dojde k postupnému obnovování provozu školních spojů veřejné dopravy Zlínského kraje s ohledem na dostatečné kapacity řidičů veřejné dopravy z důvodu karanténních opatření.

Plný rozsah provozu školních spojů bude zajištěn v oblastech Zlín, Kroměříž a Valašské Klobouky.

V oblastech Val. Meziříčí, Vsetín a Uherské Hradiště se aktuálně jedná o možném rozsahu obnovení provozu s dopravci. Plný provoz není v tuto chvíli možné zajistit, a to z důvodu většího počtu řidičů v karanténě.

Konkrétní informace o rozsahu zavedení spojů a dalších opatřeních budou průběžně aktualizovány na https://www.id-zk.cz/omezeni-dopravy-pro-zaky-1-a-2-trid-zakladnich-skol

Dotazy směřujte na info@koved.cz

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.