On-line tréninkový deník – přidejte se k nám a trénujte doma!Během distanční výuky zapojujeme naše žáky i do tělesné výchovy. Ve spolupráci se Sazkou olympijským vícebojem, budou plnit disciplíny Odznaku všestrannosti a Olympijského diplomu. Jedná se o disciplíny, které běžně plní v hodinách tělesné výchovy. Nyní je pro ně vytvořen Online tréninkový deník, do kterého si mají možnost zapisovat své výsledky těch disciplín, které jsou proveditelné i v domácím prostředí.  U každé disciplíny je vytvořeno ukázkové video, podle kterého se děti mohou inspirovat. Kromě online tréninkového deníku si mohou děti taktéž vyzkoušet výzvy našich úspěšných olympioniků a srovnat se s jejich výsledky.  Odkaz na Tréninkový deník budou žáci nacházet v Edookitu, nejprve 2. stupeň, 1. stupeň podle vývoje krizových opatření. Tento projekt je přístupný také široké veřejnosti, kde mohou změřit síly třeba členové rodiny, kolegové z práce, sousedé, přátelé…K této aktualitě není možno přidávat komentáře.