Osobnostně sociální kurz VI. ATřída VI. A si užila první říjnový pátek v Podzámecké zahradě. Žáci pod vedením třídního učitele a školní psycholožky hráli hry, plnili disciplíny a úkoly, a to vše ke stmelování kolektivu, sociální adaptaci a naučení se spolupracovat a společně řešit výzvy. Některé aktivity si užili jako jedna skupina, v jiných se rozdělili a soutěžili mezi sebou. Nejoblíbenější aktivitou mezi žáky byla jednoznačně zvolena ta s názvem „Vejce kaskadér“, kde se ve čtyřech týmech museli vypořádat s tím, jak ochránit vejce při pádu jen s omezeným počtem pomůcek, zvolit mu, jako maskotovi jméno a vymyslet mu na jeho cestu bojový pokřik. V naprosté většině se podařilo úkol splnit. Počasí nám naštěstí přálo, tak jsme si všichni mohli den plný aktivit a zábavy užít.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.