Upozornění pro zákonné zástupce a zaměstnance školyVážení zákonní zástupci, 

pokud jste s Vašimi dětmi o jarních prázdninách pobývali v oblastech s výskytem koronaviru, neposílejte děti  v pondělí 9. 3. 2020 do školy a děti ponechte po dobu 14-ti dní od návratu doma. Jejich absence ve škole bude omluvena z epidemiologických důvodů. Totéž platí i pro zaměstnance školy. Jedná se o preventivní opatření v zájmu zabránění šíření virového onemocnění.

Škola přijala mimořádná opatření, která se týkají oblasti organizační, oblasti poučení žáků a zaměstnanců  a oblasti hygienické. Mimo jiné je v dávkovačích mýdla ve třídách i na sociálních zařízeních antibakteriální mýdlo, bezkontaktní  dávkovače antibakteriálního gelu jsou umístěny ve školní jídelně a ve sborovně. 

Děkujeme za spolupráci a ohleduplnost k ostatním.

RNDr. Eva Šílová, ředitelka školyK této aktualitě není možno přidávat komentáře.