Kroužek deskových her a zábavné logikyOd října 2020 do února 2021 pracuje ve škole Kroužek deskových her a zábavné logiky pod vedením paní učitelky Lucie Khýrové. Do kroužku se přihlásili žáci 2. ročníku a žákyně 3. ročníku.

Organizace byla podle průběhu protiepidemických opatření proměnlivá – nejprve jsme se scházeli všichni společně, následně distančně přes Teams, posléze se uskutečnil odděleně tak, aby se žáci s žákyněmi nepotkali, z preventivních důvodů, a nakonec byl jen prezenčně s žáky 2. ročníku.

Každý týden jsme si zahráli nějakou deskovou hru – děti měly nejraději Brainbox s různorodými otázkami ohledně zábavy, jídla, živočichů aj. Hraní deskových her jsme prokládali zábavnými pracovními listy, kterými jsme procvičovali logické myšlení.

V kroužku jsme občas využili práci na iPadech, na kterých jsme řešili logické úkoly a hráli logické hry.

Kroužek deskových her děti velice bavil, a proto bude pokračovat i nadále.

       K této aktualitě není možno přidávat komentáře.