Školní družina zná vítěze

„Jednou vyletí výš, pak se snese dolů a potom v povětří úplně stojí. Ve vzdušných peřinách se mu líbí.“ Kdo to je? Náš nejoriginálnější papírový drak, a ne jeden, bylo jich více. Žáci I. stupně se zapojili do soutěže a vyrobili draky spousty podob. Mezi klasickými draky poletovali draci sluníčkoví, mimoni, ptáci, motýli či letadélko. Rozhodování bylo i letos velmi těžké a dopadlo následovně. O první místo se podělily Vendula Pálková (I.A) s  Jolankou Šálkovou (II. A). Druhé místo patřilo Ondrovi Moravcovi (I.A) a Davidu Skřipcovi (II. A) a třetí příčku obsadila Zuzana Koppová (I.A) s Viktorií Strakovou (II. B). Děkujeme všem, kteří se této soutěže zúčastnili a pomohli nám navodit příjemnou podzimní atmosféru.