Školní zprávy

Získali jsme cenu kvality za projekt eTwinningCeloroční aktivní práce žáků 9. ročníku na eTwinningovém projektu Jumping Into Writing byla ohodnocena Cenou kvality za školní rok 2018/2019. Na Národní konferenci eTwinningu v Ostravě ji 10. 10. 2019 převzala Mgr. Lenka Rygálová.

[...]

Přírodovědný klokanVe čtvrtek 17. října 2019 se žáci 8. a 9. ročníku zúčastnili soutěže Přírodovědný klokan, kterou každý rok pořádá Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci

[...]

Návštěva dětí z MŠ LutopecnyV úterý 15. října navštívila naši Základní školu U Sýpek Mateřská škola z Lutopecen, která nám přijela představit jejich předškoláčky.

[...]

Sběr kaštanůPodzim je ve znamení pouštění draků, barvení listí a pro naši školu i sbíráním kaštanů. Ve dnech 7. a 8. října 2019 jsme uspořádali sběr těchto plodů.

[...]

Geometrie v zahradě – V. BV úterý 8. října patřila V. B mezi první návštěvníky Květné zahrady. Vše začalo zaťukáním na vstupní bránu zahrady. Po chvíli čekání nás pěkně přivítala paní lektorka Hanka, která pro nás měla připravený velmi bohatý, dvouhodinový, vzdělávací program.

[...]

Hmyzí zvyky se podobají našim lidskýmNejen tuto moudrost se dozvěděly děti ŠD na návštěvě Muzea Kroměřížska, kde se staly součástí hmyzí říše. Interaktivní program pod názvem „Společenský život hmyzu“ byl informací ze života mravenců, včel, čmeláků, kobylek a jiného hmyzu.

[...]

Bezpečná škola – osmáci učili druhákyVe středu 9. října 2019 si žáci osmého ročníku již potřetí vyzkoušeli role lektorů a provedli děti druhého ročníku školním projektem Nová cesta, který je zaměřen na bezpečné chování, předcházení úrazů a poskytování první pomoci.

[...]

Fotomix