Aktuality

Úspěch v okresním kole ve vybíjenéV úterý 20. 3. se v Holešově konalo okresní kolo ve vybíjené, na kterém naši školu reprezentovali žáci prvního stupně. Celkem se turnaje účastnilo 8 týmů.

[...]

Informace k zápisu do první třídyZápis do 1. třídy pro školní rok 2018/2019 se koná v úterý 10. 4. 2018 a středu 11. 4. 2018 od 14:00 hod. do 18:00 hod.

Zákonní zástupci se... [...]

Matematický klokan má své úspěšné řešiteleV pátek 16. 3. 2018 proběhla na naší škole mezinárodní soutěž Matematický klokan. Soutěž je rozdělena podle věku žáků na čtyři kategorie. Kategorii Cvrček (2. – 3. ročník), kategorie Klokánek (4. – 5. ročník),

[...]

Den otevřených dveří a Školička pro předškolákyVe čtvrtek 15. března 2018 jsme uspořádali Den otevřených dveří. Pro návštěvníky školy byly připraveny zajímavé ukázky pedagogické práce, prohlídka interiéru školy i prezentace práce školní kuchyně.

[...]

Velikonoční program v muzeu navštívili žáci z I. AV pátek 16. 3. byli žáci I. A v Muzeu Kroměřížska na tradičním velikonočním programu. Žáci si povídali o velikonočních zvycích a obyčejích. Součástí byla i dílnička s pečením tradičního cukroví a zdobením vajíčka.

[...]

Vítězství v okrskovém kole turnaje ve vybíjenéV úterý 13. března se v ZŠ Zachar konalo okrskové kolo ve vybíjené, na které naše škola vyslala hned dvě družstva. Turnaje se zúčastnilo šest základních škol z Kroměříže.

[...]

Staré pověsti české děti zaujalyStaré pověsti české tvoří významnou součást historie našeho národa i vývoje literatury. Témata Jiráskových pověstí dětem srozumitelným způsobem v úterý dne 13. 3. přiblížila umělecká agentura Pernštejni z Pardubic,

[...]

Fotomix