Aktuality

Čertí škola v II.BNa středu 5. prosince jsme se všichni moc těšili, ale i trochu obávali. Menší obavy jsme měli z příchodu Mikuláše a jeho družiny.

[...]

Vánoce v muzeuVe čtvrtek 6. prosince jsme my, žáci II. B, strávili první dvě vyučovací hodiny v městském muzeu. Nejprve jsme si vyprávěli o vánočních zvycích.

[...]

Mikulášská nadílkaJe středa ráno 5. prosince a v naší škole panuje zvláštní atmosféra. Přijdou? Nepřijdou? Přišli. I v letošním roce navštívil se svou družinou Mikuláš všechny třídy 1. stupně, aby zhodnotil, jak se dětem ve škole v uplynulých měsících dařilo.

[...]

Na chvilku zastupiteli aneb radnice dětemŽáci devátého ročníku se v úterý 4. prosince 2018 byli podívat na Městském úřadě v Kroměříži. Ve vstupu je přivítala paní Yveta Žilinská, která celým programem provázela.

[...]

Návštěva naší třídy na radniciNa čtvrteční dopoledne jsme se všichni z III. A netrpělivě těšili již celý týden. Však jsme se na hodinách prvouky pečlivě připravovali s naší paní učitelkou Z. Hlaváčovou. Mile nás přivítala zaměstnankyně městského úřadu paní Y. Žilinská, která nás po celou dobu provázela.

[...]

Mikuláš ve školní družiněJiž tradičně v tomto týdnu navštívil naši školní družinu Mikuláš s čertem a andělem. Mikuláš v letošním roce všechny děti chválil a čert s sebou nesl pytel zbytečně.

[...]

Král čtenářů ve IV. AVe středu 5. prosince nám zpříjemnila dopoledne ve IV. A paní Mária Pavlíková. Jako Královna čtenářů si pro děti připravila zajímavé předčítání z knihy Legenda o nejzlobivějším klukovi na světě od Eiona Colfera.

[...]

Fotomix