Seznamovací a adaptační den v VII. ATřída VII. A si užila první pondělí školního roku 2021/2022 v areálu Podzámecké zahrady. Žáci pod vedením třídního učitele, školní psycholožky a asistentky pedagoga hráli hry, plnili disciplíny a úkoly, a to vše bylo zaměřeno ke stmelování kolektivu, sociální adaptaci a naučení se spolupracovat a společně řešit výzvy. Některé aktivity si užili jako jedna skupina, v jiných se rozdělili a soutěžili mezi sebou. Pluli na společné lodi (dekách) mezi žraloky, poté si zkusili uličku důvěry, masírovali se při přípravě receptu, tvořili společně bytosti s mnoha rukama, nohama, ušima a v neposlední řadě si navzájem sdělovali, co se jednomu na druhém líbí. Nejoblíbenější byla aktivita průvodce a slepý, kde se prováděli a průvodci „ukazovali“ beze slov nevidomému svět. Celý den zakončila reflexe toho, jak si žáci aktivity užili a co jim aktivity přinesly. Počasí nám naštěstí přálo, tak jsme si všichni mohli den plný aktivit a zábavy užít.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.