„Děti, pozor červená!“„Děti, pozor červená!“, nesl název projektového dne, který byl zaměřen na bezpečnost v silničním provozu. Děti ze školní družiny si pod vedením odborníka z praxe paní Mikové, ve spolupráci s pedagogem, užily zábavné odpoledne a byly obohaceny o spoustu nových, praktických zkušeností, které jsou nutné při pohybu v silničním provozu. Teoretická část byla zaměřena na správné přecházení, dopravní značky, vybavení jízdního kola a reflexní prvky. V praktické části si vyzkoušely na dopravním hřišti jízdu na koloběžkách, dodržovaly pravidla silničního provozu, věnovaly pozornost semaforům a jejich barvám. Pro zpestření programu je paní lektorka zasvětila do způsobu aplikace maskovaného zranění  – popáleniny, z čehož byly děti nadšené a těšily se, až se „pochlubí“ svým kamarádům a rodičům. Na závěr obdržely dětský řidičský průkaz s vlastním jménem a fotografií, který udělal všem malým účastníkům provozu velkou radost.

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.