Hurá za zvířátkyCelý měsíc říjen jsme na obou stupních školy hledali odpovědi na záludné otázky o domácích zvířatech. Probíhala totiž soutěž Hurá za zvířátky, kterou jsme vyhlásili ke Světovému dni zvířat. Na chodbách na žáky čekaly otázky, na které bylo nutné hledat odpovědi i v odborných knihách nebo doma u babiček a dědečků. Zápolení se letos zúčastnilo téměř 50 žáků především z I. stupně. Po sečtení všech správných odpovědí bylo vyhlášeno 6 prvních míst: v 1. ročníku vyhrála Vendula Pálková, ve 2. ročníku Robert Man, ve 3. ročníku Alena Mezuliáníková, ve 4. ročníku Martina Mezuliáníková, v 5. ročníku Daniela Ryšánková a na II. stupni Markéta Jelínková. Ocenění získali puzzle a diplom. Doufáme, že příští ročník soutěže se bude těšit minimálně stejnému zájmu jako ten letošní.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.