Informace k provozu školy od 10. května 2021

Od 10. května 2021 se do školy navrací žáci  II. stupně, jejich výuka bude probíhat rotačním způsobem.
Rotační způsob výuky na II. stupni znamená, že v týdnu od 10. května 2021 budou vzděláváni prezenčně žáci VI. A, VII. A, VIII. A a žáci VI. B, VII. B, VIII. B, IX. třídy budou v tomto týdnu vzděláváni distančně. V dalším týdnu se cyklus obrátí. Žáci VI. B, VII. B, VIII. B, IX. třídy budou vzděláváni prezenčně a žáci VI. A, VII. A, VIII. A budou vzděláváni distančně.

Třídy II. stupně budou vstupovat hlavním vchodem od 7: 40 hod.

V týdnu, kdy budou žáci vzděláváni prezenčně, proběhne vždy v pondělí a ve čtvrtek testování antigenními testy Singclean.

Informační leták MŠMT pro rodiče

Informační leták MŠMT pro žáky

Leták – přehled návazných postupů

Režim výdeje obědů:

Pro distančně vzdělávané žáky budou obědy vydávány z výdejního okénka od 11:00 -14:00 hod., je třeba mít dva jídlonosiče na výměnu. Pro prezenčně vzdělávané žáky je oběd zajištěn ve školní jídelně, nástup na oběd je stanoven rozvrhem s ohledem na dodržení požadovaných hygienických opatření.

Zákonní zástupci žáků naleznou více informací ve školním informačním systému Edookit.