Kozel CUP – florbalový turnajDne 29. 9. 2021 proběhl ve Štěchovicích florbalový turnaj žáků 3. – 5. tříd kroměřížských základních škol. Vyslali jsme 9 statečných, kteří poprvé reprezentovali naši školu a měli tak možnost nasát atmosféru těchto sportovních akcí. Jejich nadšení bylo velké, což se ukázalo hned v úvodním utkání. Do soupeře se zakousli a porazili 4:2. Náš nejlepší snajpr a kapitán Dominik Jorda dal na úvod hattrick. Po slibném začátku ovšem přišla „ledová sprcha“ od dalších soupeřů.  Naši chlapci už tak nedokázali odpovědět na jejich převahu. Nevadí! Získaná zkušenost se projeví na příštích turnajích ;-). Děkujeme chlapcům za bojovnost a reprezentaci naší školy.  Náš tým –  Dominik Jorda, Matyáš Sláma, Vojtěch Rygál, Miroslav Křemének, Martin Junák, Tobiáš Palíšek, Kryštof Komínek, Martin Pálka a Daniel Hysek.

O týden později 6. 10. 2021 šli na scénu naši „staří harcovníci“ 7. – 9. tříd, kteří jsou naopak  za ta léta na turnajích ostřílení. Tato partička “zlaté éry„ opět nezklamala a bojovala v semifinále o třetí místo. V neúplné sestavě kvůli onemocnění, bohužel padla s Gymnáziem Kroměříž. I tak děkujeme za jejich obětavost, výkon a tradičně vzornou reprezentaci. Náš tým – Roman Sluka, Jan Diblík, Martin Vlček, Erik Malčík, Jaroslav Machálek, Jakub Přívara a nově příchozí František Kovalčík s Davidem Indrákem. 

Doufáme, že do budoucna se najdou jejich následovníci.  Nová partička, která bude pokračovat v jejich skvělých výsledcích ve vybíjené, OVOV, florbalu a dalších soutěžích.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.