Osobnostně sociální kurz – VI. BOd středy 20. 10. do pátku 22. 10. 2021 se uskutečnil osobnostně sociální kurz třídy VI. B. Kurzem žáky provedli lektoři z agentury Atmosféra Zlín, Vladimír a Jana, kteří si připravili celodenní program. Žáci hráli různé hry a plnili úkoly, které prověřily jejich schopnosti spolupráce, logického uvažování i důvěru, kterou k sobě mají. Poslední den kurzu si žáci napsali dopisy pro své budoucí já, které zůstanou zapečetěné, a získají je až v IX. ročníku. Všichni si kurz náramně užili a odnáší si z něj ne jen krásné vzpomínky a zážitky, ale také nové přátelství, které navázali s úžasnými lektory, kterým patří velké díky za program, který si pro nás připravili, a také zkušenosti, které určitě využijí i dále ve svém životě.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.