Škola samých šikulínůO titul Šikulín roku bojovaly děti školní družiny, aby si toto ohodnocení zasloužily, musely prokázat nejen svou zručnost, ale i úsudek. Například měly za úkol v co nejkratší době najít cestu v bludišti k pokladu, navlékaly korálky, přiřazovaly čísla k puntíkům. Na kovboje si zahrály při lovení míčů provizorním lasem. A asi nejtěžší bylo tipnout si počet lentilek  ve skleničce. A jak dopadlo toto nevšední zápolení? V I. odd. si titul Šikulín odnášel Dominik G. (II. třída), z II. odd. David H. (I.B), III. odd. Eliška Č., IV. odd. Dominik J. (V. A) a v posledním V. odd. školní družiny Martina M. (III.A).

Titul si sice odnášely jen jmenované děti, ale to neznamená, že ostatní nejsou šikovní. Právě naopak, všichni se zhostili soutěžních disciplín s nadšením a dali do toho veškeré úsilí.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.