Výlet I. A a I. BV úterý 22. 6. 2021 se prvňáčci chystali na výlet. Ráno bylo deštivé a zdálo se, že budou muset zůstat v lavicích. Naštěstí chvíli po osmé hodině déšť ustal a příjemně osvěžený vzduch lákal na pěknou procházku. Zamířili jsme cestou mezi domy, rozkvetlými zahradami, poli a loukami na kopec Barbořinu. Na jeho vrcholu čekal lesní chládek, prostor pro oddech a svačinu a také pro závodivé hry, při kterých se aspoň na chvíli ztratilo rozdělení tříd na A a B. U vodárny, která stojí na vrcholu Barbořiny se pak děti od pána, který v objektu pracoval, dozvěděly, jak tato zásobárna vody funguje a jak je důležitá pro obyvatele Kroměříže a jejího okolí. Se zájmem pak pozorovaly travní sekačku na dálkové ovládání, která bez problémů zdolávala velice příkrý terén v areálu. Cesta zpátky vedla polem, kde jsme si užili chůzi v lepící se hlíně. Za odměnu se nám však naskytl pohled na naše krásné město a jeho okolí. Unavení ale spokojení jsme se vrátili do školy bohatší o zážitky, které se ve školních lavicích prostě zažít nedají.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.