Výuka IV. A mimo školuPočasí nám v říjnu přálo a i díky tomu měla IV. A možnost učit se mimo školu. Jednou z akcí třídy byla vycházka do Květné zahrady. Zde měli žáci za úkol porovnávat knihu „Tajemství Libosadu“ s reálným prostředím Květné zahrady. Žáci měli možnost srovnání kolonády, ptačí voliéry, rotundy a dalších staveb s ilustracemi v knize. Dokonce nám přálo štěstí tolik, že jsme mohli porovnat techniku zastřihování keřů lemujících chodníky, v knize zobrazenou manuálně, se stříháním pomocí strojů.
Další akcí konanou tentokrát na Velkém náměstí byl Den pro životní prostředí. Žáci se soutěživou formou dozvěděli spoustu informací o třídění odpadu a recyklaci. Zazávodili si na nafukovací překážkové dráze a také se zúčastnili edukativní show Smokeman. Zpět do školy odcházeli nejen se zajímavým zážitkem, ale i s řadou cen a dárků.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.