Blahopřání k ocenění našich pedagogůVážení rodiče a přátelé školy,

ve středu 23. 3. 2022  se konalo slavnostní setkání učitelů kroměřížských škol ke Dni učitelů, které pořádalo Město Kroměříž a byli na něm oceněni vybraní učitelé nominovaní jednotlivými školami.

Chci Vás s hrdostí a velkou radostí informovat, že za naši školu byla oceněna paní učitelka Mgr. Michaela Možná a paní učitelka Mgr. Marcela Bajerová.

Paní učitelka Michaela Možná  byla oceněna především za to, s jakou pílí a láskou se věnuje práci s nejmladšími žáky na prvním stupni.  Na naší škole dlouhodobě vedla Metodické sdružení I. stupně a je obětavou kolegyní pro všechny začínající učitele. Je rodiči i žáky vyhledávanou paní učitelkou a její jméno je v naší škole spojeno se značkou kvality.

Paní učitelka Marcela Bajerová, která učí na II. stupni školy, byla oceněna za to, jak se obětavě a se zaujetím věnuje přiblížení přírodopisu a ekologie svým žákům. Všichni oceňujeme její nápadité soutěže, kvízy a projekty. Je vždy ochotná pomoci a naslouchat kolegům, které umí povzbudit. Od září roku 2018 působí jako koordinátorka environmentální výchovy a zastupuje školu v síti škol UNESCO.

Oběma našim kolegyním k jejich ocenění upřímně blahopřeji a přeji jim hodně radosti a úspěchů v dalším pedagogickém působení i v osobním životě.

Za celý pedagogický sbor a školu ředitelka Eva ŠílováK této aktualitě není možno přidávat komentáře.