Den otevřených dveříVe čtvrtek 24. 3. 2022 se uskutečnil Den otevřených dveří. Pro rodiče a jejich děti bylo připraveno 12 interaktivních dílniček – např. výuka cizích jazyků, výtvarná dílna s výrobou velikonočních kraslic, ukázky výuky nové informatiky s robotickými pomůckami, v učebně fyziky si žáci připravili zajímavé pokusy a jiné. 

Nebo:

Dne 24. 3. 2022 se na naší škole uskutečnil Den otevřených dveří. Rodiče s dětmi mohli nahlédnout do prostor ZŠ U Sýpek, seznámit se s učiteli a podívat se na mnoho zajímavostí, které naše škola nabízí. Například novou přírodovědnou učebnu, kde si paní učitelka nachystala plno zajímavých projektů, rostlin i pomůcek, které se využívají v hodinách přírodopisu. V učebně informatiky se mohli návštěvníci podívat na interaktivní robotické hračky, které si mohli vyzkoušet. V učebně fyziky si žáci 6.ročníku připravili pokusy, které předváděli. Neméně zajímavé byly i ostatní učebny, kde byly ukázky našich žáků. Všem zúčastněným děkujeme a doufáme, že jste si to užili stejně jako my.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.