Divadélko pro školyPo několikaleté přestávce jsme v úterý 20. prosince 2022 ve škole znovu přivítali dvojici herců z Divadélka pro školy z Hradce Králové. Pro nejmladší žáky bylo připraveno kombinované loutkoherecké představení Nová dobrodružství veverky Zrzečky, které nejprve vyprávělo napínavý příběh lesních zvířátek, jež panu hajnému pomohla najít ztracené hodinky. V další pohádce zvířátkům znepříjemňovaly život lidmi odhozené odpadky. Pan hajný se však postaral o nápravu a mohl zvířátkům oplatit jejich pomoc. Pohádkový výlet do lesa přinesl dětem poučení i dobrou náladu. Žáci 5. – 9. ročníku se v rámci představení Divadelní cestopis netradiční a zábavnou formou seznámili s několika významnými dramaty a jejich autory od renesance do 19. století. Herci svými výkony opět nezklamali, velmi vtipným způsobem zapojili diváky do představení, žáci se nejen dobře bavili, ale dověděli se i něco nového.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.