Dopoledne na BarbořiněV úterý 21. 6. 2022 se žáci 3., 5. a 9. ročníku zúčastnili akce BARBOŘINA PRO DSŇÁKY – PŘÍPRAVA NA PRÁZDNINY. Akci organizovalo město Kroměříž. Děti po příchodu na Barbořinau přivítal pan místostarosta Mgr. Vít Peštuka a představil i další zástupce města. Děti také seznámil s programem, který je během dopoledne čeká. Třeťáci a páťáci se rozdělili do 8 družstev, každé družstvo doprovázeli starší spolužáci z  9. ročníku a procházeli s nimi jednotlivé úkoly. Děti si na 10 stanovištích mohly vyzkoušet např. lukostřelbu, skákání v pytlích, poznávání přírody pomocí smyslů, prověřily svoje znalosti při luštění tajenky, ověřily si svoji sílu a výdrž, seznámily se s prací hasičů a také si prošly naučnou stezku, která je v lesoparku na Barbořině nově vybudovaná. Aktivity byly pestré a tak nám dopoledne velmi rychle uteklo. Dětem se na Barbořině líbilo a tak bychom chtěli poděkovat zástupcům města za pozvání a zorganizování  této akce.

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.