Král čtenářů v I. AV první třídě právě procházíme písmenkovou zemí, abychom až se naučíme číst, mohli vstoupit do země pohádek a příběhů. Písmenková země má své kouzlo a procházíme jí rádi, ale velmi se těšíme i do té pohádkové. Zatím do ní můžeme nakouknout jen tehdy, když se najde někdo, kdo nám pohádky a příběhy, které ještě číst neumíme, doma nebo ve škole předčítá. Ve čtvrtek 29. září jsme ve třídě přivítali právě takovou vzácnou královskou návštěvu. Spolu s maminkou, paní Pavlínou Krejčí, která nám do třídy přišla přečíst pohádku z knihy Krása nesmírná, jsme se přenesli do dalekých krajů a mohli být při tom, jak se žabka proměnila v krásnou princeznu a dobro zvítězilo. Děkujeme za pěkné chvíle a přejeme si, aby školní trůn, určený pro krále čtenářů, nezůstal dlouho opuštěný.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.