Máme své olympionikyPo čtyřech letech opět žije celý svět Zimními olympijskými hrami a i my s dětmi školní družiny a školního klubu jsme si tento významný okamžik  chtěli připomenout. Jelikož nám sněhové podmínky nepřejí, museli jsme improvizovat, přizpůsobit se podmínkám a uskutečnit zimní sportovní hrátky ve vnitřních prostorách školy. Než započalo samotné soutěžení, připomněli jsme si historii olympijských her a seznámili se s jeho symboly. Jako úvodní disciplínu, která zahájila naše olympijské hry, byl běh s pochodní. Dále následoval biatlon, slalom na lyžích, hokej a méně známý curling. A jak dopadlo toto zápolení? Nejvíce bodů si vybojoval Jakub Horák a právem odcházel se zlatou medailí, druhé místo patřilo Danielu Sztefkovi a třetí místo si obhájila Anna Manová. Všem zúčastněným olympionikům gratulujeme a dětem školního klubu děkujeme za organizaci této vydařené akce.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.