Na skok zpět do školkyŽáci třídy IV. A s radostí přijali pozvánku od paní učitelek a dětí z MŠ Štěchovice k návštěvě školky v rámci Mezinárodního dne dětí. Děti z MŠ svým starším kamarádům ve třídě zazpívaly krásné písničky a poté si všichni společně zahráli a zatančili. Žáci ZŠ dostali ve školce také svačinku v podobě oplatků a mohli si je sníst u malých stolečků. Zavzpomínali si tak na své školkovské časy. Po svačince se venku odehrálo sportovní řádění a soutěžení – starší kluci hráli s malými fotbal, závodilo se na koloběžkách a odrážedlech, starší děvčata si vzaly do parády malé holčičky, se kterými si hrály na školu nebo dováděly na kolotočích či skluzavce. Čas při společných chvílích utíkal velmi rychle a všichni se tvářili spokojeně. Jako poděkování za krásné dopoledne jsme malým kamarádům předali vlastnoručně vyrobené dárky a omalovánky.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.