Nová cesta s VIII. AŽáci VIII. A si připravili pro žáky II. B prezentace a aktivity zaměřené na bezpečí. V úterý 25. 10. 2022.  byla čtrnáctidenní příprava projektu Nová cesta ve školním roce 2022/2023 završena prezentací výsledné podoby.  V rámci projektu působili žáci osmého ročníku jako přednášející a seznamovali druháky s tématy bezpečné cesty do školy, bezpečnosti ve škole, bezpečí domova a toho, jak vidět a být viděn.

Žáci vyšších ročníků si tak zažili vytváření vlastního projektu ve skupině, dosazování do jednotlivých rolí prezentujících a v podstatě při prezentaci i to, jaké to je, když stojí na druhé straně lavic, tedy před nimi. Žáci druhého ročníku nadšeně zvládali připravené aktivity, které shrnovali podstatné z prezentací a za zdárné splnění byli sladce odměněni.

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.