Odjezd na lyžařský a snowboardový výcvik 

Je neděle 20. 2. 2022 a dlouho očekáváná událost nastala. Po loňském půstu, jsme byli všichni napnuti, zda vše klapne a budeme moct odjet na oblíbený, ale i zároveň náročný zimní kurz. Po rozloučení dětí s rodiči u školy, jsme zatlačili slzu ;-), rychle nasedli do přistaveného autobusu a uháněli do hor směr „naše Sachovka“ (Horní Bečva – ski areál Sachova Studánka). Po příjezdu na chatu nás vítal personál s nachystaným obědem – místní specialita (sachovský řízek se šťouchanými brambory). Následoval krátký odpočinek na pokojích a poté výšlap na svah, kde se rozdělovalo do družstev. Lyžaří začátečníci, trávili čas na mírném sklonu svahu, kde se učili regulovat rychlost do zastavení s následnými prvními obloučky a perfektně zvládli jízdu na vleku. Pokročilí  lyžaři a snowborďáci šli rovnou na velký svah, kde pilovali techniku jízdy navazovaných oblouků. Další den už čeká všechny velký kopec, protože ten malý už nebude potřeba…

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.