Osmáci se vrátili z LSVKLyžařský a snowboardový výcvik se uskutečnil podle plánu. Počasí nám během týdne připravilo nejedno překvapení, od silného deště a sněžení až po nádherný slunečný den. Hned první den všichni začátečníci zvládli jízdu na vleku. Každé dopoledne a odpoledne probíhal nácvik oblouků v pluhu, oblouků z pluhu, snožných oblouků, smýkaných a carvingových oblouků pomocí různých cvičení. Mezi tréninkem bývala polední pauza na oběd s odpočinkem na pokojích. Ve středu byl odpočinkový půlden, kdy mladí lyžaři měli naplánovanou procházku po okolí. Tentokrát k naučné stezce Horní Bečva, kde byla možnost vidět krásná panoramata. Večer čekalo žáky večerní lyžování, které si na perfektně upraveném svahu moc užili. Zpravidla po večeři býval ve společenské místnosti rozbor videí, kde měli žáci možnost shlédnout své pokračující zdokonalení ve sjíždění a zatáčení na lyžích. Následovaly večerní aktivity se společenskými hrami. Rozlučkový večer se zhodnocením akce byl zakončen karnevalem s diskotékou. Závěrečný den byla dopoledne poslední „lyžovačka“, následoval úklid chaty, sbalení zavazadel a po obědě odjezd zpět do Kroměříže. Nejkrásnější akce školní docházky je za námi. Doufáme, že se s některými z vás setkáme zase někdy na horách.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.