Osobnostně-sociální kurz žáků 6. ročníkuVe středu 14. 9. 2022 se žáci z VI. A a VI. B vypravili na již tradiční Osobnostně-sociální kurz, který je určen pro 6. ročníky. Ráno jsme společně nastoupili do autobusu, který s námi uháněl mezi kapkami deště do areálu Revika ve Vizovicích. První den programu se třídní kolektivy nejdříve poznávaly a formou společných aktivit seznamovaly v rámci své kmenové třídy – žáci se poznávali navzájem mezi sebou. Druhý den byl plný aktivit, úkolů a her cílených na vzájemné poznávání se žáků obou tříd současně a navzájem. Nejzajímavější byla večerní hra, která prověřila odvahu a orientaci v terénu. Poslední – odjezdový den se odehrál v duchu využití získaných dovedností v oblasti sebepoznání a kooperace, které si žáci prověřili v závěrečných činnostech.

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.