Pojďme si hrát na školuVe čtvrtek 24. 2. 2022 jsme v naší škole opět mohli přivítat předškoláky a jejich rodiče na akci, kterou pro budoucí školáky tradičně pořádáme. Malí předškoláci tak putovali školou a v jednotlivých třídách označených barevnými balónky na ně čekaly rozmanité aktivity, které si paní učitelky připravily.  Děti plnily zábavné úkoly hudební, výtvarné, grafomotorické, poznávaly písmenka, trénovaly počítání, vyzkoušely si svoji paměť a postřeh, poznávaly pohádkové postavičky a vyrobily si oblíbeného Večerníčka.  Děti i rodiče se tak mohli hravou a nenásilnou formou seznámit nejen s prostředím školy, ale i všemi učitelkami I. stupně. Protože byly všechny děti moc šikovné, čekala na ně na konci jejich snažení malá odměna. Odpoledne se vydařilo, dětem se ve škole líbilo a domů odcházely s úsměvem na rtech. Děkujeme všem za příjemné setkání a těšíme se na ně při další akci, která proběhne 17. 3. 2022 od 16:00 hodin. Tentokrát se děti budou připravovat na zápis.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.