Pokračování mezinárodní spolupráceS žáky V. B pokračujeme v eTwinningovém projektu – Two Mascots Travelling Round Europe. V uplynulém období jsme měli vytvořit projektové logo. Zajímavých návrhů se sešlo hned několik, nejvíce hlasů získala práce Kláry Klapilové. Potom jsme společně s Italy sestavovali a nahrávali seznamovací rozhovory našich maskotů. Vzájemně jsme si představili naše školy. Největší výzvou však bylo online setkání obou týmů, které se uskutečnilo v úterý 15. listopadu 2022 během naší hodiny angličtiny. Jak jej hodnotili sami žáci? „Byla jsem trochu nervózní, ale bylo to super.“ „Bála jsem se toho, ale zvládli jsme to a byla to sranda.“ „Líbilo se mi to, poznali jsme se lépe než přes fotky.“ „Bylo to skvělé, bavili jsme se a byla to velká sranda.“ „Jsem rád, poznal jsem nové kamarády.“

Celý průběh našeho projektu můžete stále sledovat v této virtuální nástěnce Padlet: https://padlet.com/lenka_rygalova/m945yyvcvi49suyyK této aktualitě není možno přidávat komentáře.