Přišlo jaro k námNa naši školu konečně zavítalo jaro, a to v podobě velikonočních vajíček, zajíčků, kuřátek a slepiček, které vytvořili žáci prvního stupně. Po dvouleté odmlce jsme opět mohli obdivovat kreativitu našich žáků, kteří neváhali a zapojili se do velikonoční soutěže o nejoriginálnější velikonoční dekoraci. A že to nebylo rozhodnutí jednoduché, to mohou potvrdit všichni, kdo se přišli pokochat touto výstavou. Porotou byli jako vždy samotní žáci, které nejvíce upoutali zajíčci houpající se na mrkvi Terezie Pálkové (I.A). Dalším dílkem, které se umístilo na místě druhém, je Davida Skřipce (II.A) a o třetí místo se podělila děvčata Laura Stejskalová (IV.A) s Hanou Skřipcovou (IV.B).

Všem zúčastněným děkujeme, že nám pomohli navodit příjemnou jarní atmosféru a příští rok se budeme opět těšit, čím nás naši žáci překvapí.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.