Putování školou s předškolákyV úterý 22. 11. 2022 jsme v naší škole přivítali budoucí prvňáčky a jejich rodiče na první ze série návštěv s názvem „POJĎME SI HRÁT NA ŠKOLU.“ Tato již tradiční akce pro předškoláky byla opět velmi vydařená a dětí přišlo opravdu hodně. Malí předškoláci putovali školou a ve třídách na pavilonu I. stupně na ně čekaly rozmanité aktivity. Děti plnily zábavnou formou různé úkoly grafomotorické, pohybové, trénovaly počítání, paměť, postřeh, poznávaly písničky, pohádky, tancovaly a vytvořily si zimní čepici.  Děti i rodiče se tak mohli hravou formou seznámit s prostředím naší školy.  Děkujeme všem za příjemně strávené odpoledne a těšíme se na další setkání s názvem VESELÉ POČÍTÁNÍ, které se uskuteční 24. 1. 2023 v 16:00 hodin.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.