Soutěžní výstava o nejhezčí dýňové strašidýlkoV prvním listopadovém týdnu proběhla na školním dvoře výstava dýňových strašidýlek. K vidění byly dýně všech tvarů a velikostí, barevné i netradiční. Žáci pak měli velice obtížný úkol, a to vybrat tu, které dají svůj hlas při hlasování. Po sečtení všech hlasovacích lístků se v kategorii mladších žáků na 1. místě umístilo strašidýlko Patrika Zavadila, na 2. místě Verunky  Suchomelové  a na 3. místě Terezky Spáčilové. V kategorii starších žáků se na 1. místě umístila Vendulka Pálková, na 2. místě Adam Zatloukal a na 3. místě Petr Zavřel. Obtížný úkol čekal i na paní vychovatelky, které též hlasovaly, které strašidýlko je za ně vítězné. Tuto cenu získala Elenka Konečná. Všechny soutěžní výrobky byly velice zdařilé, a už teď se těšíme, s jakými krásnými dýněmi se děti pochlubí příští rok. Všem zúčastněným děkujeme.

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.