Ukaž, co umíš!To je název soutěže, kterou uspořádala SŠ – COPT Kroměříž. 12. a 13. prosince 2022 se sešli žáci 7. – 9. ročníku základních škol, aby změřili své znalosti, dovednosti v technických oborech.

Naši žáci zabodovali ve všech soutěžních kategoriích.  1. místo a vavříny vítězství si v kategorii Automechanik odnesl Jan Diblík z IX. B. Patrik Laga ze VII. A pak doplnil úspěch v této kategorii oceněným 6. místem. Druhé místo v kategorii Elektronik získal Ladislav Kukla ze VII. A. Úspěch v této kategorii ještě podtrhnul  5. místem Daniel Petr ze VII. B. Za bodované 6. místo si v kategorii Strojař odnesl hodnotné ceny jediný náš zástupce Šimon Šebestík ze VII. B. Všichni soutěží zúročili znalosti nabyté nejen ve volnočasových aktivitách, ale i v hodinách fyziky. Za vítězstvím také stojí velká motivace se neustále vzdělávat, která jednou určitě nasměruje žáky k budoucímu povolání.

Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. K této aktualitě není možno přidávat komentáře.