Úspěch mladých cyklistůDne 17. května se konala dopravní soutěž „Mladých cyklistů“, kterou vyhlašuje Ministerstvo dopravy – BESIP ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Policií České republiky, Českým červeným křížem a dalšími organizacemi. Okresního kola se zúčastnilo několik škol z kroměřížského regionu.  Soutěžilo se ve čtyřech bodovaných disciplínách: Pravidla provozu na pozemních komunikacích – teoretická část (test) + Jízda po dopravním hřišti – praktická část; Jízda zručnosti na kole a Zásady poskytování první pomoci. Po závěrečném sečtení bodů ze všech disciplín, se naši žáci z I. stupně radovali z celkového vítězství a jako bonus k tomu, absolutní vítězkou v jednotlivcích se stala Denisa Diblíková. Žáci II. stupně nezůstali pozadu a vybojovali druhé místo s absolutním vítězem v jednotlivcích Jakubem Javornickým. Všem soutěžícím naší školy gratulujeme k mimořádným výkonům, umístění a vzorné reprezentaci.

Reprezentace:

I. stupeň: Ema Talášková, Denisa Diblíková, Matyáš Sláma, Petr Procházka

II. stupeň: Tereza Holinková, Nikola Brhelová, Jakub Javornický, Šimon ŠebestíkK této aktualitě není možno přidávat komentáře.