Ve školním klubu rozvíjíme čtenářské dovednosti dětíHlavní myšlenkou rozvoje čtenářských dovedností  je podporovat rozvoj čtenářských schopností a zájem dětí o četbu. Během jednotlivých schůzek jsme se seznámili s novými knihami a navzájem si je doporučovali ke čtení. Vyzkoušeli jsme si čtení textu s porozuměním, vyplňovali pracovní listy, zařadili jsme aktivity na rozvoj paměti. Při tvorbě komiksu děti zjistily, že to není tak snadné – dopsat text, vyjádřit náladu nebo pocity jednotlivých postav. Zkusili jsme si, jak se pracuje se scénářem a zahráli si pohádku o Červené karkulce. Naše schůzky pravidelně uzavíraly zábavné hry: hledání pokladu, písmenkový a pohádkový detektiv…. Připravených činností se účastnily děti s nadšením a každé společné odpoledne jsme si skvěle užili.K této aktualitě není možno přidávat komentáře.