3D kino ve školeDne 31.1.2023 se mohli naši žáci mimo vysvědčení těšit i na promítání v 3D kině. Pro žáky bylo připraveno několik filmů, ze kterých vyhráli DINOSAUŘI – 3D Giganti Patagonie se vydáte na neopakovatelnou výpravu zpátky v čase, na které odhalíte příběh doslova nadživotních proporcí. Seznámíte se s historií, vývojem i příčinami vymření největších známých dinosaurů na světě a také s neuvěřitelnými paleontologickými objevy moderní doby. Film vznikl v úzké spolupráci s významnými vědci a díky využití nejmodernějších digitálních technologií v něm ožívají ta nejneuvěřitelnější zvířata, která se kdy procházela po Zemi. A jako druhý film TAJEMNÉ SVĚTY POD HLADINOU 3D – Sledujte úchvatnou hru barev korálů různých druhů. Pozorujte, jak kolem Vás plavou želvy a pátrají po potravě. Přikrčte se a nahlédněte do bezčetných jeskyní a puklin, které slouží jako útočiště hejnům pestrobarevných ryb. Nechte se okouzlit dechberoucí  rozmanitostí života v korálových útesech.

 K této aktualitě není možno přidávat komentáře.